Konalo sa Veni Sancte

Slávnostné VENI SANCTE z príležitosti začiatku akademického roka 2014/2015 sa konalo 8. októbra 2014 v kostole svätých Petra a Pavla (Františkáni) v Nitre. Hlavným celebrantom bol nitriansky biskup Mons. Viliam Judák. Prítomní boli zástupcovia univerzít, vrátane študentov, pedagógov a rektora miestneho Univerzitného pastoračného centra. Biskup V. Judák povzbudil študentov k hľadaniu pravdy a k vytvoreniu spoločenstva s Ježišom Kristom, ktorému majú dôverovať.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA