Prihláška na ŠVOUČ

Katedra náboženských štúdií srdečne pozýva študentov na prehliadku Študentskej vedecko-odbornej a umeleckej činnosti v sekcii Náboženská výchova a misijná práca, ktorá sa uskutoční 15. apríla 2015 na pôde univerzity.

Súťažná prehliadka je pre študentov príležitosťou prezentovať svoj čiastkový výskum v rovine zamerania bakalárskej či magisterskej záverečnej práce alebo svoju vedecko-odbornú činnosť súvisiacu so študijným odborom. Aktívne prezentovanie je pre uchádzača o akademický titul nenahraditeľnou skúsenosťou, ktorá súčasne obohatí akademické prostredie a poskytne nové impulzy pre samotného tvorcu práce.

Názvy konferenčných príspevkov môžu záujemcovia nahlásiť elektronicky do 15. marca 2015 vyplnením formulára a jeho zaslaním na adresu: dzukolszewski@ukf.sk

Formulár prihlášky ŠVOUČ

Formulár prihlášky ŠVOUČ