Štúdium na našej katedre

Katedra náboženských štúdií Filozofickej fakulty UKF v Nitre ponúka v akademickom roku 2016/2017 vysokoškolské štúdium v dvoch študijných programoch:

UČITEĽSTVO NÁBOŽENSKEJ VÝCHOVY v kombinácii s ďalším predmetom – bakalárske a magisterské denné štúdium

RELIGIÓZNE ŠTÚDIÁ – nový bakalársky program na katedre, bez prijímacích pohovorov (denné aj externé štúdium). Ide o kombináciu troch študijných programov: religionistika, masmediálna komunikácia a žurnalistika. S uplatnením v redakciách, médiách, vydavateľstvách, treťom sektore. Pridanou hodnotu je špecializácia na oblasť religiozity a aktuálnych vzťahov medzi náboženstvami.

Štúdium na Katedre náboženských štúdií je aj pod gesciou Nitrianskeho biskupstva. Prihlášky na štúdium je možné podávať do konca marca 2016.

Peter Kondrla, vedúci katedry

VIDEO TU