Konferencia 3xKaM 2021

Dávame do pozornosti konferenciu 3xKaM 2021, ktorú realizuje Výskumný ústav detskej psychológie a patopsychológie v medzinárodnej spolupráci s Katedrou psychológie Pedagogickej fakulty Univerzity Karlovej v Prahe. Je to konferencia pre študentov a študentky psychologických, pedagogických a sociálnych smerov, kde získajú najmä aktuálne poznatky z praxe.

Tento rok bude viacero tematických blokov: Pedagogika a špeciálna pedagogika, Technológie, Vzťahy a rodina, Inklúzia a multidisciplinárny prístup, Študentský blok (pre práce doktorandov, doktorantky a končiacich magistrov, magisterky), Varia. Konferencia bude v termíne 11.11 - 12.11. 2021 (štvrtok-piatok). V prípade záujmu, je k dispozícii tento registračný formulár: https://forms.gle/8jVzhy7Sof3DhT3K7 Registrácia bude otvorená do 3.11.2021 a kapacita je obmedzená na 1000 ľudí.

APVV

Projekt Perspektívy vývoja súčasnej religiozity na Slovensku

Viac informácií tu.

Možnosť prihlásenia sa na Erasmus Plus

Informácie získate od katedrového koordinátora Erasmu Plus (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

Harmonogram ak. roka 2021/2022

Harmonogram nájdete TU