Prednášali sme zahraničným študentom

Vyučujúca našej katedry, doc. Andrea Blaščíková, PhD., mala 8. októbra 2021 pozvanú prednášku pre študentov Husitskej teologickej fakulty Univerzity Karlovej v Prahe. Študentom odboru Sociálna pedagogika prednášala na tému „Etika v stredoveku: Ukážky etiky Tomáša Akvinského“.

Po prednáške nasledovala prezentácia knihy Mezi filozofií a teologií výchovy: Dialog k odkazu Radima Palouše (Praha: Karolinum, 2021), napísanej v spoluautorstve s PhDr. Bc. Zuzanou Svobodovou, PhD. Prezentáciu knihy sprevádzala aj výstava fotografií dokumentujúcich život a dielo profesora Radima Palouša, významnej osobnosti českej filozofie výchovy.

APVV

Projekt Perspektívy vývoja súčasnej religiozity na Slovensku

Viac informácií tu.

Možnosť prihlásenia sa na Erasmus Plus

Informácie získate od katedrového koordinátora Erasmu Plus (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

Harmonogram ak. roka 2021/2022

Harmonogram nájdete TU